Півзахисник збірної України: «Степаненко приберіг свій гол на Італію»

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
376
0 голосів
Півзахисник збірної України: «Степаненко приберіг свій гол на Італію»
пихаленок-бор-1

Півзахисник збірної України Олександр Піхальонок прокоментував спаринг із польською Лехією, в якому він відзначився забитим голом

«Сильний дощ був, і поле дуже важке. Але все одно треба виходити й грати, награвати комбінації. Потім будемо розбирати на теорії, що і як у нас виходило, розглядати, чого саме хотів Сергій Станіславович.

Триває підготовка до Італії. Потрібно бути готовими не лише тактично, а й фізично. Готуємося на максимумі своїх можливостей.

Щодо мого гола, то я спрацював на добиванні. Воротар відбив перед собою, і я був першим на м’ячі. У воротах Лехії стояв Богдан Сарнавський, я добре його знаю по Дніпру-1.

Звісно, було холодніше сидіти на лавці для запасних, ніж бігати на полі. Покриття було важким, деякі моменти не вдавалися. Але будемо розбирати свої помилки й готуватися до Італії.

Трохи не щастило Тарасу Степаненку — то поперечина, то воротар якимось дивом там виручив. Буває таке. Можливо, приберіг свій гол на Італію», — наводить слова Олександра Піхальонка офіційний сайт УАФ.

Євро-2024. УАФ опублікувала відео-звіт секретного матчу збірної України у Польщі: подробиці