Півзахисник Шахтаря розповів про особливості роботи команди на зборах

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
321
0 голосів
Півзахисник Шахтаря розповів про особливості роботи команди на зборах
назарина-шахтар

Півзахисник донецького Шахтаря Єгор Назарина поділився враженнями від перших днів тренувального збору в турецькому Белеку. Його слова наводить офіційний сайт клубу.

— Як проходять тренування команди, на що спрямована робота, який маєте графік?

— Працюємо, готуємося до другої частини сезону. Зранку мали інтенсивні тренування — усі футбольні, з м’ячем. Нам це подобається, бо на зборах так і повинно бути. Тому з позитивом готуємося до другої частини чемпіонату.

— Крім того, що багато працюєте з м’ячем, команда також чимало часу приділяє фітнесу.

— Без роботи у фітнес-залі, вважаю, на зборах неможливо, адже це фундамент, який закладається в міжсезоння. Тому, звісно, багато працюємо в залі, тренуючи весь корпус, ноги, руки й усе інше.

— Це перший збір під керівництвом Маріно Пушича. У чому специфіка?

— Подобається, що всі вправи тренувальні спрямовані на те, як ми хочемо грати у футбол. Це дуже цікаво. Ми завжди працюємо з м’ячем. Інтенсивні тренування, але все з м’ячем — це, у першу чергу, дуже цікаво футболістам, хоча й нелегко, але, повторюся, подобається, тому працюємо з позитивом.

— Наскільки особисто для тебе це важкі навантаження? Що зараз скажеш про свою фізичну форму?

— Фізична форма ще не оптимальна, звісно, тому що це лише п’ятий день зборів. Гадаю, ближче до їхнього завершення ми всі перебуватимемо в оптимальній формі. А почуваюся чудово, тренування подобаються, усе добре!

— Що для тебе є найскладнішим на зборах?

— Мати два тренування на день, ранком прокидатися. Коли один-два дні, то це нормально, а коли вже тиждень, то трохи набридає. Це найважче.

— Як відволікаєтеся? Що робите у вільний час та як відновлюєтеся, адже навантаження серйозні?

— Вільного часу небагато, розпорядок дуже насичений, адже тренування двічі на день. Коли по одному заняттю, то, звісно, приділяємо увагу відновленню, маючи все для цього: сауни, басейни, також із нами працюють масажисти. Усе на найвищому рівні.

Донецький Шахтар підписав нового бразильця: цифра вражає