Півзахисник Шахтаря і збірної України вкрав у Оболоні сенсаційний результат

16.09.2023 18:56

Гол Євгена Назарини приніс перемогу Шахтарю над Оболонню в матчі чемпіонату України

Євген Назарина

Підопічні Патріка ван Леувена на Арені Львів у поєдинку 7-го туру чемпіонату України приймали київську Оболонь.

Матч пройшов за колосальної переваги донеччан, особливо зважаючи на те, що з 33-ї хвилини вони грали у чисельній більшості. Півзахисник Оболоні Артем Вовкун заробив дві жовті картки за вісім хвилин і пішов у роздягальню.

Втім, перемога, яка здавалося вже у кишені «гірників», прийшла нелегко. І виною колишній голкіпер номінальних господарів – Олександр Рибка, на рахунку якого 10 сейвів.

Лише на 77-й хвилині півзахисник Шахтаря і збірної України Єгор Назарина потужним ударом метрів з 25-ти змусив воротаря капітулювати. 1:0 – сенсації не сталося.