Питання ще не вирішено: Гендиректор Полісся – про новий стадіон у Житомирі

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
256
1 голос
Питання ще не вирішено: Гендиректор Полісся – про новий стадіон у Житомирі
Проект стадіону Полісся, фото: Instagram Олександра Денисова
Ще в кінці минулого року житомирське Полісся повідомило, що скоро будуватиме нову арену. Однак, процес ще не розпочався. Про ситуацію зі стартом робіт розповів представник керівництва клубу.

Про те, які перспективи початку будівництва генеральний директор Полісся Володимир Загурський розповів у ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол». За його словами, поки проблема полягає в отримані місця під зведення споруди: 

«Питання по земельній ділянці ще вирішується. Все знаходиться у процесі передачі державної власності клубу. Сподіваємося, що у цьому році. Чим швидше, тим краще для нас. Ми у цьому зацікавлені, але не все від нас залежить».  

Однак, щодо покращення інших складових клубної інфраструктури є більше конкретики: 

«Найближча наша перспектива – це ще два поля на базі, які додадуться, до тих двох, які у нас вже є. Терміни – до кінця літа. Також новий Бутік SPA-готель, який готовий буде приблизно в червні», – розповів Володимир Загурський.

У підсумковій турнірній таблиці УПЛ сезону 2023/24 Полісся фінішувало на п'ятому місці і в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги конференцій через кваліфікацію.