Підготовка до Олімпіади: команда Ротаня здолала збірну Панами U23

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
560
1 голос
Олімпійська збірна України на турнірі в Тулоні. Фото: УАФ
Олімпійська збірна України зіграла третій поєдинок на турнірі Моріса Рівелло, який проходить у Франції та є частиною підготовки до майбутніх Ігор у Парижі.

Протягом усього першого тайму гра проходила переважно на половині поля збірної Панами. Однак, моментів виникало не так багато. Перший з них зявився у підопічних Ротаня уже на стартовій хвилині. Це Назар Волошин перехопив м’яч на лівому флонзі та небезпечно пробивав у ближній кут панамських воріт, які врятував голкіпер.

Далі, в середині тайму, знову небезпечно пробивав Волошин, але знову суперників виручив голкіпер. Рахунок уже під завісу першої половини гри міг відкривати Драмбаєв, але йому забракло точності – 0:0 після першого тайму.

Одразу на старті другої сорокап'ятихвилинки хороші нагоди в українців мали Волошин і Сінчук. Дотиснути заокеонську команду вдалось лише на 62 хв, коли Михайленко вдало скинув на Волошина і той вдало пробив метрів з 20. 1:0 - Україна попереду.

🔥Відео гола Волошина🔥

Практично одразу наші гравці скористались помилкою суперників. Якрмолюк перехопив пас воротаря на одного з країніх захисників, обійшов голкіпера і забив - 2:0. Після цього питань про переможця вже не було. Підопічні Ротаня з трьома перемогами в трьох матчах очлюють групу B.

🔥Відео гола Ярмолюка🔥

Склад збірної України: Руслан Нещерет, Олександр Драмбаєв, Тарас Михавко, Євген Павлюк, Максим Брагару, Назар Волошин, Микола Михайленко, Кирило Сігєєв, Геннадій Синчук, Ігор Краснопір, Максим Кучерявий.

Турнір Моріса Рівелло

3 тур

Україна (U-23) - Панама (U-21) 2:0 (0:0)

Голи: Волошин, 62; Ярмолюк, 65

• Наступний матч команда Ротаня зіграє 10 червня. Суперник – Японія U19;
  • Участь у турнірі Моріса Рівелло є для української олімпійської команди етапом підготовки до ОІ 2024 у Парижі;
  • Футбольний турнір Олімпіади-2024 відбудеться у Франції з 26 липня по 11 серпня;
  • Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі Олімпіади будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.