Перший млинець, як завжди, виявився глевким: Дніпро-1 провалив свій історичний матч

14.07.2022 21:40

Перший в історії клубу поєдинок проти учасника єврокубка, кіпрського Аріса, склався для Дніпра-1 невдало. А перший тайм, так взагалі, вийшов провальним. 0:4 — такого, погодьтесь, не очікував ніхто.

По перерві дніпряни підсолодили пігулку завдяки, насамперед, Довбику, в активі якого гол плюс пас.

Зауважимо, що це був перший матч Дніпра-1 під керівництвом Олександра Кучера.

Контрольний матч

Дніпро-1 (Україна) — Аріс (Лімасол, Кіпр) — 2:4 (0:4).

Голи: Гоміс (14, з пенальті, 20), Маямбела (21), Мусунда (34) — Піхальонок (55), Довбик (87, з пенальті).

Дніпро-1 (1-й тайм): Юрчук (Кінарейкін,32), Адамюк, Логінов (к), Чоботенко, Картушов, Матюшенко, Лебедєв, Когут, Соловйов, Назаренко, Громов.

Дніпро-1 (2-й тайм): Кінарейкін (Рибак,63), Бусанелло, Порох, Сваток, Лучкевич, Кононов (Картушов,71), Сарапій, Рубчинський (Когут,71), Піхальонок, Горбунов, Довбик. Гол: Гоміс (14, з пенальті, 20), Маямбела (21), Мусунда (34), Піхальонок (55), Довбик (87, з пенальті). Попередження: Чоботенко (13), Сарапій (64).