Перша поразка у сезоні! Едуард Соболь міг врятувати Брюгге у матчі чемпіоната Бельгії

31.07.2022 18:56

Захисник збірної України Едуард Соболь не допоміг Брюгге уникнути першої поразки у нинішньому чемпіонаті Бельгії

Брюгге Едуарда Соболя у виїзному поєдинку 2-го туру першості Бельгій зустрічався з Ейпеном. Український захисник вийшов на поле у стартовому складі «чорно-синіх» і відіграв 77 хвилин.

Події у зустрічі розгорталися дуже швидко – вже на 19-й хвилині рахунок був 2:1 на користь господарів. А на 28-й шанс відзначитися мав наш співвітчизник. Ханс Ванакен п'ятою віддав м'яч на Соболя, той пробив, але не влучив у площину воріт.

В подальшому, змінити рахунок командам не вдалося. Гостям не допомогло навіть вилучення Гарі Маньє на 68-й хвилині. 1:2 – перша поразка Брюгге у новому сезоні.

Чемпіонат Бельгії. Pro League. 2 тур

Ейпен – Брюгге – 2:1 (2:1)

Голи: Маньє (1), Превляк (19) – Хугтла (7).

На 68-й хвилині вилучений Маньє (Ейпен) – повторне попередження.

Перші страви нового сезону: англійська мега-битва та інші змагання за Суперкубок