Перед вирішальним матчем Ліги конференцій тренера Зорі не здивував форс-мажор у складі суперника

11.08.2022 13:01
Категории: Новини

Головний тренер Зорі Патрік ван Леувен відповів на питання журналістів під час традиційної передматчевої прес-конференції перед сьогоднішньою другою грою третього раунду кваліфікації Ліги конференцій з румунською Університатею.

Нагадаємо, що перша зустріч суперників у домашньому для луганчан Любліні закінчилася перемогою української команди — 1:0.

— Наш суперник чемпіонат у своїй країні розпочав, а ми ще ні. Тому ми зараз концентруємося на майбутньому поєдинку. У нас проблем немає, всі футболісти тренувалися в повному обсязі і готові до другого матчу.

Якою буде гра вашої команди?

— У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я би і хотів. Для нас це друга офіційна гра. Готувалися дуже серйозно, хлопці гарно працюють на тренуваннях.

Дуже сподіваємося, що завтра будуть присутні українські вболівальники. Адже погодьтесь, набагато приємніше та впевненіше грати при підтримці фанів, навіть якщо і більшість буде підтримувати суперника.

— Я гадаю, що завжди комфортніше та приємніше грати, коли є вболівальники на стадіоні.

Можливо, ви щось змінили у підготовці до гри через те, що в Університаті новий тренер?

— Це абсолютно природньо для футболу, коли відбувається ротація на тренерському містку. Але для нас це нічого не змінює.

Ви вважаєте, що матч набере іншого характеру через зміну тренера?

— З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже здобули перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

Чи зможе мінімальна перевага допомогти вам кваліфікуватися у наступний тур?

— Завтра кожен: від гравця до персоналу клубу буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах.

Чи внесе новий тренер суперника тактичні зміни у гру?

— Звичайно, так і буде, але у будь-якому разі ми не будемо відштовхуватися від цього. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм.

Здивовані зміною тренера у суперника?

— Чесно кажучі, ні. Бо я трохи знайомий з румунським футболом, і така практика — це нормально. Але, загалом, подібні речі відбуваються всюди, не лише в Румунії.

Іноді власники клубів вважають, що швидкими змінами вони можуть внести корективи до настрою команди або психологічного стану. Це їхнє рішення, але я, як тренер, з повагою ставлюся до наставника, який працював раніше. Це радикальний вчинок на старті сезону, але це право власника клубу.

Лента новостей