Перед матчем Ліги конференцій з румунською командою тренера Зорі запитали про поради Мірчі Луческу

04.08.2022 14:01
Категории: Новини

Головний тренер луганської Зорі Патрік ван Леувен відповів на питання журналістів під час прес-конференції перед сьогоднішньою грою третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з Університатею (Люблін, Арена Люблін, 20.30 по Києву). Про це повідомляє офіційний сайт українського клубу.

— Ви певний час працювали у тренерському штабі донецького Шахтаря під керівництвом Мірчі Луческу. Чи запитували ви щось про Зорю в нього?

— Ні, з ним я не консультувався, бо він зайнятий підготовкою зі своєю командою. Я думаю, що сам зможу знайти підхід до своїх новоспечених гравців.

Що ви знаете про румунський футбол загалом і про Університатю?

— Ми подивилися декілька останніх ігор свого суперника, і вважаю, що ми належним чином вивчили клуб з Крайови. Знаємо, що вони пропагують комбінаційний, атакувальний футбол. Це буде перший матч для Зорі після довгої перерви, тож ми хочемо показати себе якнайкраще і домогтися позитивного результату.

Чому вирішили приєднатися до футбольного клубу Зоря у такий тяжкий час?

— Я вже працював в Україні, тому знаю футбол країни. Тут багато перспективних виконавців, з якими цікаво працювати. В Україні йде війна, і це негативно позначилося на футболі. Але Зоря бере участь в єврокубках, і є бажання допомогти Україні, щоб футболісти не тільки грали, але й мали змогу жити зі своїми сім’ями в мирі.

У вас в команді багато молодих гравців, серед яких лише один іноземець, бразилець Крістіан. Чи не складе це труднощів для хорошої гри в єврокубках?

— Вік гравців не може бути вирішальним критерієм, щоб судити про кваліфікаційний рівень команди. У нас дуже талановита молодь, яка горить бажанням грати і якщо брати футбольну тематику, то такий склад має перевагу, бо молоді гравці додають темпу та емоцій на тренуванні. Якщо розглядати останній місяць нашої роботи, то команда тільки додає, і молодий склад не є проблемою для нас.

Лента новостей