Патрік ван Леувен виграв перший офіційний матч на чолі Шахтаря

29.07.2023 18:58

Донецький Шахтар переможно стартував у новому чемпіонаті України

Харківський Металіст 1925 у Києві на стадіоні Лівий берег приймав донецький Шахтар. Для наставника «гірників» Патріка ван Леувена це був перший офіційний матч біля керма нової команди.

Можна констатувати, що нідерландець дебютував позитивно. Шахтар не продемонстрував якогось неймовірного футболу, але впевнено контролював хід гри, тотально контролюючи м'яч.

На 31-й хвилині прийшов і результат. Після подачі кутового Кащуком, Матвієнко ударом головою впритул розстріляв ворота суперника – 1:0.

Через дві хвилини по перерві Траоре отримав передачу п'ятою від Криськіва в центр штрафного майданчика харків'ян і поцілив у лівий кут.

Лише після цього Металіст 1925 прокинувся і Юсов, опинившись перед порожніми воротами, скоротив відставання – 1:2. Але на більше господарів не вистачило.

Кінець матчу був затьмарений травмою Валерія Бондаря, який залишив поле у санітарній машині.