Пацієнт швидше живий, ніж мертвий! Металіст 1925 в меншості вистояв у чемпіонаті України

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
269
Рух Металлист 1925

Харківский Металіст 1925 зумів на виїзді втримати нічию з львівським Рухом

Поєдинок 6-го туру чемпіонату України між Рухом і Металістом 1925 у Львові, проведення якого було деякий час під питанням через фінансові негаразди харків'ян, все ж відбувся.

Більше того, чутки про можливий розвал команди не відбилися на характері підопічних Едмара, які на 25-й хвилині відкрили рахунок. На 25-й хвилині Русин змістився біля штрафного майданчика суперників у центр і відправив м'яч у самий кут воріт львів'ян – 1:0.

Більше того, невдовзі ще один гравець Металіста 1925, Жичиков, відзначився голом, але на жаль, у власні ворота – 1:1.

Після перерви забитих м'ячів не було, незважаючи на те, що гості з 73-ї хвилини грали вдесятьох.