П’ять думок капітана Динамо щодо непростого сезону-2022/23

19.12.2022 11:03
Категории: Новини Топ

Півзахисник київського Динамо Сергій Сидорчук поділився своїми думками щодо поточного стану футболу в Україні

Фото fcdynamo.com

Сезон-2022/23 в українському футболі нині перебуває на паузі. Своїми думками щодо його першої половини на власній сторінці в Instagram поділився капітан Динамо Сергій Сидорчук:

«Думка №1

Те, що цей чемпіонат і в принципі півріччя не схожий на звичний, це зрозуміло. Війна. Та я переконався, що чемпіонати й різні першості, не лише футбольні, а і взагалі спортивні, мають проводитися! Єдиний мінус — трансляції, точніше, їх відсутність. Думаю, можна розбавляти Єдині новини спортивними змаганнями (не тільки футболом). І переривати, коли є щось термінове!

Думка №2

Це комусь може здатися смішним, але нинішній чемпіонат є найбільш конкурентним за останні 7-10 років. Ти не можеш заздалегідь знати, яка команда в якої відбере очки. Це зараз найцікавіше в УПЛ. Аутсайдерів не видно.

Думка №3

Ліга Європи. Не хочеться скаржитися та згадувати, як ми програвали. Просто впевнений, якби ми грали в домашніх нормальних умовах, результат був би інший!

Думка №4

Це був важкий період, але ми — команда. Гравці та тренер разом. Перемагаємо та програємо разом. Немає сенсу перекладати відповідальність на когось одного. Містер та тренерський штаб, я з вами. Мені важко зрозуміти тих, хто ще у 2021 році (коли у Кубку та чемпіонаті ми вибороли золоті медалі) вас на руках носив, а зараз рівняє із землею.

Думка №5

У майбутнє дивимося з оптимізмом. Вірю, що після закінчення цього сезону в Динамо може з'явиться третя зірка!»

Новачок Динамо порівняв чемпіонат України з європейською лігою

Лента новостей

Українські інтернет казино