«Остановите этих нелюдей»: украинский футболист сделал мощное заявление о стране агрессоре

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
3083
0 голосів
«Остановите этих нелюдей»: украинский футболист сделал мощное заявление о стране агрессоре
Евгений Коноплянка

Украинский полузащитник польской Краковии Евгений Коноплянка оставил мощное сообщение о вторжении войск РФ на территорию нашей страны.

«Ніколи б не міг уявити, що найстрашніші думки стануть реальністю, — написав півзахисник польської Краковії на своїй сторінці в одній з популярних соціальних мереж. — Країна, у якій я народився і виріс, зробив перші кроки у футболі і створив сім‘ю, країна, герб якої майорить на футболці національної збірної, — опинилася в жорстокій, несправедливій і підступній війні з Росією.

Сердце кров‘ю обливається із-за того, що сьогоднішня війна розділила мене з моєю сім‘єю, снаряди літають над головами моїх дітей та дружини. Я завжди прагнув українського майбутнього для них і планував це майбутнє саме в Україні. В Україні без Росії!

Закликаю весь цивілізований світ підтримати українську державу не словом, а ділом! Зупиніть цих нелюдей! З нами правда, з нами Бог і непереможний український дух.

Пишаюся нашими незламними воїнами, які ціною свого життя боронять нашу Україну, хоробрим жінкам, волонтерам, підрозділам територіальної оборони та всім, хто українець в серці та на ділі.

Разом до перемоги над російським окупантом! Слава Україні!»