«Ось чому я залишаюся тут»: зірковий легіонер Шахтаря розповів, чому не втік з України після початку війни

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
38
1 голос
«Ось чому я залишаюся тут»: зірковий легіонер Шахтаря розповів, чому не втік з України після початку війни
Ласіна Траоре. Фото: Google
Нападник донецького Шахтаря Лассіна Траоре розповів, що він зовсім не шкодує про свій переїзд до України з амстердамського Аякса влітку 2021 року. Війна буркінійця теж не лякає.

Лассіна Траоре чітко дав зрозуміти, що на даний момент його повністю все влаштовує у донецькому Шахтарі, бо у донецькому клубі в нього вірять. Саме через це, буркінієць навіть не злякався повномасштабної війни на території нашої держави.

«Рішення долучитися до Шахтаря було для мене гарним проектом. Я травмувався ще до початку війни та мав неймовірну підтримку від команди, менеджменту, спортивного директора та президента, тому відчував, що повинен дати щось взамін.

Це для мене природно, мене так виховали батьки. Якщо тобі хтось допоміг, то і ти маєш надати допомогу в скрутний час. Ось чому я залишаюся тут», –  розповів Траоре в інтерв'ю клубній пресслужбі Шахтаря.

  • У сезоні 2023/24 Ласіна Траоре зіграв за Шахтар 20 поєдинків у всіх офіційних турнірах: чотири голи, сім результативних передач.
  • У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги донецький Шахтар фінішував на першому місці, захистивши свій титул чемпіона.