Орендовані футболісти Шахтаря показали скромні результати

07.02.2023 11:02
Категории: Новини Теми

Які результати показали українські гравці донецького Шахтаря, які виступали в оренді в першій половині сезону-2022/23?

Андрій Борячук. Фото metalist1925.com

Поточний сезон у нашому футболі перебуває на екваторі. Підбиваючи його проміжні підсумки, пригадаємо виступи українських гравців Шахтаря в оренді. Традиційно беремо до уваги лише тих футболістів, які хоча б раз потрапляли в заявку помаранчево-чорних на матч.

Данило Гончарук (Льєйда, Ель Ехідо)

Молодий нападник після російського вторгнення опинився в Іспанії. У поточному сезоні у складі Льєйди з четвертого дивізіону Гончарук провів дев’ять поєдинків і забив один гол. Узимку Данило змінив клуб, опинившись в Ель Ехідо, який виступає на тому ж рівні. Українець уже дебютував за нову команду.

Богдан В’юнник (Цюрих, Грацер)

Із квітня минулого року нападник «молодіжки» виступав у Швейцарії. У нинішньому сезоні В’юнник відіграв за Цюрих 14 матчів у всіх турнірах, відзначився одним асистом. Нещодавно Богдан відправився в оренду в австрійський Грацер, який виступає у другому дивізіоні.

Денис Шостак (Ешторіл U-23)

Поточну кампанію півзахисник проводить у молодіжній команді португальського Ешторіла, за яку провів три матчі та забив один гол. Шостак відомий по виступам за Маріуполь.

Валерій Бондаренко (Олександрія)

Узимку 2022-го центрбек відправився в півторарічну оренду в Олександрію, де вже виступав раніше. У поточному сезоні Бондаренко шість разів виходив на поле.

Андрій Борячук (Металіст 1925)

Гірники вже вкотре відправили цього нападника в оренду. Першу половину сезону Борячук провів у Металісті 1925, відіграв вісім матчів, забив три голи. Наразі Андрій перебуває на турецькому зборі Шахтаря.

Володимир СЕРЖАН

Легіонери Шахтаря: цінні активи осіли в Європі та Бразилії

Лента новостей

Українські інтернет казино