Олександрія у Львові перервала серію без перемог

03.05.2023 16:06

У поєдинку 24-го туру чемпіонату України Олександрія на виїзді обіграла Львів

Фото fco.com.ua

У минулому турі містяни вперше поступилися під керівництвом Руслана Ротаня. Загалом же команда тренера «молодіжки» не перемагала в чотирьох матчах поспіль. Тож тепер Олександрія відправилася в гості до головного аутсайдера сезону, аби здобути три очки й покращити власне турнірне положення.

Гості вийшли вперед на 12-й хвилині — Сігеєв забив дебютний гол в УПЛ, замкнувши подачу Мірошніченка. Як виявилося, цей м’яч став єдиним у матчі.

На старті другого тайму Львів полегшив задачу Олександрії, опинившись у меншості. У підсумку підопічні Ротаня довели гру до перемоги — 1:0. Тож олександрійці продовжують утримувати п’яту сходинку таблиці, яка дає путівку в єврокубки.