Олександрія не скористалася шансом залишити небезпечну зону

21.04.2024 17:39
Фото upl.ua

Якщо футболісти ЛНЗ закріпилися в середині турнірної таблиці, то олександрійцям загрожує участь в перехідних матчах за збереження прописки в УПЛ. Тому сьогодні більше в перемозі були зацікавлені містяни, які завдяки активності в дебюті забили швидкий гол: Копина влучно пробив злету.

Проте ця невдача не вибила з колії черкащан. Вони поступово відсунули гру від своїх володінь і в компенсований час вирівняли становище. Після помилки Кампоса Хобленко відпасував Наумцю, який точно вистрілив у дальній кут — 1:1.

Після перерви ініціативою знову заволоділи господарі. Настирливий Копина зробив націлену передачу Михайленку, але той схибив з меж штрафного майданчика. Після двоходівки Кулаков—Калітвінцев останній пробивав під поперечину, проте Кучеренко був на висоті. Гості відповіли контрвипадом за участю  легіонера Ейнела, але господарів виручив Шевченко. І все ж, на 83-й хвилині невгамовний Ейнел таки забив переможний гол, скориставшись грубою  помилкою підопічних Руслана Ротаня.