Олександрія крупно програла в спарингу турецького збору

24.01.2023 18:49

Підопічні Руслан Ротаня у ворота косовського Балкані забили два м'ячі, але у свої пропустили — п'ять

Фото fco.com.ua

Перший контрольний поєдинок у Туреччині Олександрія зіграла проти діючого чемпіона Косово — Балкані. На жаль українська команда програла з рахунком 2:5. Хоча, звісно, робити якісь виводи не слід, оскільки це був перший матч на сборі під керівництвом нового тренерського штабу олександрійців. В той час як у суперника офіційні матчі розпочнуться вже менш ніж через неділю.

Контрольний поєдинок

Олександрія (Україна) — Балкані (Косово) — 2:5 (2:4)

Голи: Третьяков (4), Кожушко (39) — (17), (19), (29), (32), (60)

Олександрія. 1-й тайм: Шевченко, Бондаренко, Скорко, Білошевський, Цуріков, Дячук, Демченко, Шулянський, Третьяков, Кожушко, Волошин. 2-й тайм: Горох, Мельник, Бабогло, Мірошниченко, Михайленко, Дришлюк, Гунічев, Рибалка, Авагімян, Калітвінцев, Мустафаєв.