Олександр Зінченко: «росія? Я не хочу навіть вимовляти цю назву»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
493
0 голосів
Олександр Зінченко: «росія? Я не хочу навіть вимовляти цю назву»
Александр Зинченко

Український універсал лондонського Арсенала Олександр Зінченко висловився про російське вторгнення, свої виступи за Уфу та підтримку Англії

Універсал лондонського Арсеналу та збірної України Олександр Зінченко дав розгорнене інтерв'ю британському виданню Daily Mail.

«росія? Я не хочу навіть вимовляти цю назву. Я кажу просто – це країна-терорист. володимир путін? Це не людина взагалі. Я вдячний Уфі, але з моменту вторгнення навіть не хочу згадувати той період.

Я не бажаю нічого чути про цю країну. Щодня українці гинуть через їхні бомби. В нашій країні немає людини, яка б щось не втратила. Ця війна торкнулася кожного з нас і відтоді наша свідомість повністю змінилася. На жаль, українці вже почали звикати до війни. Але ми не втрачаємо надію, що скоро все буде добре.

Вдячний ЗСУ, що ми все ще можемо грати у футбол, можемо грати за Україну. Я також хочу подякувати Великобританії, яка виявила таку солідарність із нашою країною. Без її підтримки навіть уявити не можна, що було б», – цитує Зінченка Daily Mail.

Нинішнього сезону 26-річний Зінченко провів за Арсенал 27 матчів у всіх турнірах, забив один м'яч і віддав дві результативні передачі.

Його контракт із клубом діє до літа 2026 року.

Відеозвіт матчу збірної України проти Брентфорда: купа моментів, лише два голи й красень м’яч Судакова (відео)