Олександр Призетко: «З Олегом Ратієм буде не складно розподілити обов'язки у Металісті»

У першій частині минулого сезону Металіст був головним претендентом на вихід до Прем'єр-ліги. Але 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України, відповідно, за таких умов першість було зупинено. При цьому харків'яни, як і багато інших українських команд, недорахувалися якісних легіонерів. Пішов із Металіста і наставник Олександр Кучер. Замість нього головним тренером призначили Олександра Призетка, але оскільки спеціаліст не мав PRO-диплома в.о. головного тренера став Олег Ратій. Втім, це не заважає Олександру ПРИЗЕТКУ виконувати свої функції, поки команда готується до сезону в Туреччині.

— Олександре Сергійовичу, спочатку головним тренером Металіста призначили вас, а за добуОлега Ратія. Як розподілятимуться обов'язки у тренерському штабі харків'ян?

— На сьогодні я треную команду зі своїм тренерським штабом. У мене з Олегом Ратієм гарні стосунки, тому нам буде не складно розподілити обов'язки.

А щодо PRO-диплома, то я мав спроби піти вчитися, але в ситуацію втрутився коронавірус і ці плани були порушені. Надто я працював у команді не головним тренером і мені це не заважало. Зараз група вже набрано, тому мені доведеться чекати наступного заходу.

До я кого часу команда буду працювати в Туреччині?

— Найближчий тиждень ми тренуватимемося тут, а керівництво клубу вирішить, як бути далі. Нині такий час, що особливо загадувати не хочеться.

— Металіст, який візьме старт у Прем`єр-лізі, останнім часом дуже змінився. Це пов'язано насамперед із війною чи з фінансовим становищем?

— Не маю сумніву, що це пов'язано з війною в Україні. Фінансове становище, наскільки я знаю, у Металіста нормальне.

— Ви сьогодні провели спаринг із Денізліспором. Ще ігри будуть?

— Як мінімум, один контрольний поєдинок ще відбудеться. Його дата, можливо, 27-го чи 28 липня.

— Наразі багато розмов про доцільність проведення чемпіонату. Яка ваша думка?

— На це запитання однозначно дуже важко відповісти. Чемпіонат потрібен, усім уже дуже хочеться грати, але, звісно, ​​всіх хвилює безпека. Думаю, відповідь на це питання краще знають військові люди. Якщо вирішать, що турнір стартує, Металіст готовий грати.

— Зважаючи на великі зміни у складі Металіста, які цілі стоятимуть перед командою в новому сезоні?

— Ми поки що не обговорювали цілі, оскільки ще триває формування колективу. Клуб підписує футболістів, але вони поки що всі перебувають в Україні. У цьому є певні складнощі. Мені необхідно побачити всю команду і вже від цього відштовхуватися. Надто такі питання зазвичай обговорюються перед самим стартом сезону.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Олександр Горяїнов: «Тепер все українською. Російську мову забуду назавжди»

Лента новостей