Олександр Петраков попрощався зі збірною України: офіційна заява УАФ

12.01.2023 17:06

Українська асоціація футболу припинила співпрацю з головним тренером національної збірної України Олександром Петраковим

Фото УАФ

«УАФ щиро вдячна Олександру Петракову та його тренерському штабу за високий професіоналізм і незабутні перемоги на посаді головного тренера національної команди. Водночас унікальні досягнення Олександра Васильовича разом з юнацькими збірними України зі світовим чемпіонством команди U-20 назавжди золотими літерами вписані в історію українського футболу.

Бажаємо Олександрові Васильовичу успіхів у подальшій кар’єрі, нових перемог та яскравих звершень!» — говориться в повідомленні на офіційному сайті УАФ.

Олександр Петраков також подякував за мложливість очолювати національну команду:

«Для мене цей період життя назавжди залишиться теплим спогадом у серці. Хочу подякувати гравцям національної команди та тренерсько-адміністративному штабу за те, що упродовж півтора року ми були єдиним цілим, згуртованим і натхненним ідеєю захисту інтересів України на футбольному полі й поза ним. Ми прагнули досягти найбільшого й подарувати Україні радість перемог у найважчий період новітньої історії держави. Також щиро вдячний усьому колективу Української асоціації футболу за багаторічну співпрацю та президенту УАФ Андрію Павелку за довіру. Дякуємо нашим найкращим у світі уболівальникам за те, що палко й щиро підтримували й вірили в нас! Я залишаюся найпалкішим уболівальником збірної України! Слава Україні!»

Зазначимо, що під керівництвом Петракова синьо-жовті провели 15 матчів (шість перемог, сім нічиїх, дві поразки, різниця забитих і пропущених м’ячів 23—13).

Официально. ФИФА приняла решение, что Украина точно будет на ближайшем чемпионате мира