Олександр Петраков: «Мені дуже приємно, що хлопці все зрозуміли. Я їм вдячний »

24.09.2022 19:25
Категории: Топ Новини
Фото УАФ

У другому вересневому матчі в межах Ліги націй синьо-жовті в Єревані розгромили Вірменію (5:0). Після поєдинку на прес-конференції головний тренер збірної України Олександр Петраков відповів на запитання журналістів.

— Які ви можете зробити висновки із цієї гри на майбутній поєдинок із Шотландією?

— Футбол буває дуже жорстоким. 21 вересня я був у такому самому положенні, в якому зараз знаходиться тренер Вірменії та вся його команда. Тому я зараз хочу підтримати Хоакіна Капарроса, бо господарі потрапили під наш каток.

— Як оціните сьогоднішні дії Ігнатенка?

— Я не люблю виділяти якогось одного гравця. Футбол — це командний вид спорту. Наприклад, до будь-якого гола призводить не одна помилка, а ланцюг помилок. Тому в командній грі когось виділяти не треба. Попередній матч програли, тепер наш суперник у відчаї. Треба виділяти всю команду.

— Чи очікувати нам такого самого стартового складу на наступний поєдинок?

— Я вже говорив про це. Я завжди ризикую. Яким буде склад, ще подумаю. Для мене ця критика була важкою на початку роботи, але зараз я не боюся критики.

— Наскільки ви здивовані таким результатом?

— Я не здивований. Дуже добре, коли після болючої поразки хлопці все зрозуміли, усе виконували. Це суто їхня перемога. Мені як тренеру дуже приємно, що вони не опустили руки. Я їм дуже дякую, молодці.

— Багато кого шокував вихід одразу 11-х нових виконавців у стартовому складі…

— Я хочу наголосити, що в мене у збірній немає основних гравців — у нас єдиний колектив. Не може бути у збірній першого й другого складу. Тут футболісти, які грають у своїх клубах, де інша атмосфера, конкуренція. Вийшли хлопці, не підвели, було тяжко. Є футболісти, які не мають багато ігрової практики у своїх клубах. Я їх заспокоїв, довірився їм, вони все виконали. Ми ще в грі, жадаємо реваншу. А як воно вийде… Ми хочемо обіграти Шотландію, зробимо все можливе, але як воно буде, не знаю.

Теги

Лента новостей