Олександр Кучер визнав закономірність втрати очок його Дніпром-1 у матчі з Ворсклою

14.11.2022 18:02
Категории: Новини Топ

Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер підвів підсумки гри 13-го туру УПЛ проти полтавської Ворскли (1:1) на післяматчевій пресконференції, повідомляє пресслужба дніпровського клубу.

— Я вважаю, що була цікава гра. Сьогодні було два різних тайми. У першому таймі ми дуже добре виглядали і повинні були забивати більше, але пішли на перерву за рахунку 1:0. У другому таймі вже Ворскла була активніше, у неї було більше моментів, а в кінці гри ми могли як забити, так і пропустити. Тому вважаю, що результат у сьогоднішньому матчі закономірний.

— Ваша команда створює багато моментів, але мало реалізовує. Що із цим робити?

— Звичайно, хотілося б, щоб влучали у ворота, але це — футбол, і усе це ми розуміємо. До того ж хлопці були втомлені, адже зіграли вже чотири матчі за десять днів, так що їм потрібен відпочинок. Вони усі молодці і віддавали усі сили, і я їм дуже дякую за те, що вони саме грають у футбол, і показують гру.

— Слідкуєте за результатами Шахтаря, чи відштовхуєтеся тільки від своєї гри?

— Зрозуміло, що у нас наступна гра із Шахтарем, але ми ще не дивилися їх ретельно і не готувалися до цього матчу, адже зараз закінчилася тільки гра із Ворсклою. Зараз відпочинимо і будемо вже готуватися до цього матчу. Так що поки що ще нічного не дивився і не знаю, що там і як. Щодо Ворскли, то хочу сказати, що у них хороша команда. Десь у них були невдачі, але у них добрий тренер, який вміє ставити гру. Так що думаю, що у них усе попереду.

Лента новостей

Українські інтернет казино