Олег Шелаєв: «Якщо Шахтар сяде низько, це буде подарунком для Селтику»

25.10.2022 09:10
Фото shakhtar.com

Своєю думкою про поєдинок Ліги чемпіонів Селтик — Шахтар із сайтом zbirna.com поділився колишній півзахисник збірної України Олег ШЕЛАЄВ.

— Виходячи з турнірного розкладу всі ми розуміємо, що це буде гра за шанс для Шахтаря продовжити боротьбу за друге місце у групі, — сказав Шелаєв кореспонденту КОМАНДИ1 Сергію Дем'янчуку. — Це буде гра на виїзді із мотивованим суперником за потужної підтримки трибун, тому матч для гірників буде дуже складним. При цьому варто розуміти, що для Селтику це останній шанс зачепитися за євровесну, господарям потрібна лише перемога.

Напередодні подібних матчів усі ми намагаємося припустити, як розвиватиметься гра, спрогнозуватиме результат зустрічі… Тому, виходячи з того, що ми побачили в першій очній дуелі Шахтаря та Селтику, можна сказати, що у шотландців збалансована команда, і якщо гірники сядуть низько, для Селтику це буде подарунком, оскільки британці люблять діяти через флангові передачі. Але інша річ, як донеччани зможуть використати свою контргру. Ми бачимо низку факторів, які йдуть на користь господарям, але й у Шахтаря є свої козирі, головне, правильно їх використати.

А щодо результату майбутньої гри, то я схиляюся до того, що поєдинок завершиться внічию — 1:1.

Лента новостей