Олег Матвєєв: «Стратегічно Шахтар влаштує і нічія. Селтик атакуватиме»

Фото shakhtar.com

Сьогодні Шахтар у ранзі лідера своєї групи Ліги чемпіонів проведе другий матч, номінально домашній, проти Селтика. В ексклюзивному інтерв'ю КОМАНДІ1 колишній нападник гірників Олег МАТВЄЄВ розповів про шанси підопічних Ігора Йовічевича у протистоянні із шотландцями.

— Олеже, після сенсаційного виграшу Шахтаря у Лейпцига, чи варто чекати від гірників чогось подібного у матчі із Селтиком?

— Я вважаю, що футболісти Шахтаря зараз перебувають у такому стані, що можна спокійно зіграти із Селтиком у хороший футбол і при цьому виграти. За негативний підсумок молодих хлопців, певен, не лаятимуть. Команда, як показав матч із Лейпцигом, грає весело, без остраху за підсумковий результат, тому не здивуюся, якщо Шахтар переможе.

— На вашу думку, враховуючи всі проблеми Шахтаря з комплектацією, чи могла бути недооцінка з боку німецької команди?

— Навряд чи таке можливо, адже Лейпциг напередодні виграв у Айнтрахта — 4:0. Після матчу з гірниками вже з новим тренером розгромив дортмундську Боруссію — 3:0. Але ж виконавці залишилися колишніми. Не думаю, що німецька команда могла допустити таке. Тут, швидше, сам Шахтар стрибнув вище голови, плюс фортуна повернулася до команди обличчям. Загалом перемога української команди була заслуженою, і зараз не має значення, як хто був готовий (посміхається).

— Матч відбудеться у Варшаві. Це якось зменшує шанси гірників на перемогу?

— Не думаю. Шахтар уже вісім років грає поза рідними стінами і це не заважає команді тримати марку. Хоча у Польщі багато українців, які, вірю, прийдуть підтримати співвітчизників.

— Шахтар гратиме першим номером?

— Складно сказати. Адже Селтик теж вивчає нашу команду не тільки по спортивним новинам. У Шахтарі зараз багато швидких виконавців, яким потрібен простір, тому вважаю, що гірники оберуть більшою мірою контратакувальний футбол. Це у них добре виходить. Якщо дивитися за таблицею, то шотландцям потрібно більше атакувати, адже стратегічно нашу команду може влаштувати і нічия.

— Тоді яким буде ваш прогноз на майбутній поєдинок?

— Для багатьох молодих футболістів Шахтаря це перша Ліга чемпіонів, у хлопців горять очі, тож про нічию ніхто не думатиме, але й суперника не можна скидати з рахунків, незважаючи на велику поразку в першому турі від Реалу. Якщо гірники переможуть, це буде чудово, але я таки поставлю на результативну нічию — 1:1.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Лента новостей