Офіційно. Президент УАФ Андрій Шевченко зустрівся з власниками та керівниками всіх клубів української Прем’єр-ліги: деталі

22.02.2024 19:14
Категории: Новини

У четвер, 22 лютого в Будинку футболу відбулася зустріч президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка з власниками та керівниками всіх клубів Української Прем’єр-ліги. Про це інформує сайт УАФ.

Фото УАФ

Ця зустріч, як і зустріч з керівниками клубів ПФЛ напередодні, пройшла з ініціативи Андрія Шевченка. У заході також узяли участь генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко, голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лужний, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий та керівник UPL.TV Максим Радченко.

Під час майже двогодинної розмови учасники заходу приділили увагу співпраці УАФ та УПЛ, змінам до регламентних документів, обговорили підходи до складання календаря змагань, арбітраж і шляхи його вдосконалення, а також укотре підняли питання створення єдиного телевізійного пулу.

Чимало часу було приділено й обговоренню можливого повернення турніру команд U-21, позиції щодо якого в окремих клубів суттєво відрізняються.

Лента новостей

Українські інтернет казино