Офіційно. В УЄФА оголосили рішення щодо вирішального матчу київського Динамо в Лізі конференцій

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
22963
лига-конференций-тв-min

В УЄФА назвали суддівську бригаду, яка працюватиме на матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Динамо (Київ, Україна) — Аріс (Салоніки, Греція).

Отже, 17 серпня команди на поле бухарестського стадіоні Джулешті виведе австрійська четвірка рефері на чолі з Себастьяном Гісхамером. На лініях йому допомагатимуть Роланд Рідль та Сантіно Шрейнер. Четвертий суддя — Вальтер Альтманн.

Нагадаємо, що у першому матчі в Греції кияни поступилися з рахунком 0:1. Вирішальний м’яч господарі провели з доволі спірного пенальті, який призначив австралійський суддя Джарред Джиллетт.

Що потрібно Динамо в Бухаресті

Для 100-відсоткового проходу в плей-оф раунд команді Мірчі Луческу необхідно перемагати Аріс з різницею у два та більше м’ячів. Якщо українська команда переможе в основний час с різницею в один м’яч, буде призначено два додаткових тайми по 15 хвилин і, в разі необхідності, серія післяматчевих пенальті. Нічия та поразка оформлять для киян дострокове завершення єврокубкового сезону-2023/2024.