Офіційно. Українським спортсменам, тренерам та суддям дозволили виїжджати за кордон під час війни: але є нюанс

27.05.2022 09:01
Категории: Новини

Кабінет міністрів України назвав декілька груп військовозобов’язаних осіб, яким буде дозволити покинути межі нашої країни під час воєнного стану.

1. Водії, які перевозять медичні вантажі та вантажі гуманітарної допомоги для потреб Збройних сил України та населення, а також далекобійники на фурах з відповідними ліцензіями.

2. Залізничники, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізничної дороги.

3. Спортсмени, які включені до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

4. Тренери зі складу національних збірних команд України, які забезпечують підготовку спортсменів, включених до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

5. Спортивні судді та інші фахівці, що забезпечують, зокрема, організаційне, науково-методичне, медичне супроводження, антидопінговий контроль тощо підготовки спортсменів, які включені до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Спортсмени, тренери та водії можуть перебувати за межами України протягом 30 днів, далекобійники — 45 днів, залізничники — 6 місяців.

«Пропуск через державний кордон чоловіків, які мають відношення до спорту, здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за умови виконання правил перетину державного кордону України та наявності підтвердних документів щодо участі в офіційних міжнародних спортивних змаганнях та навчально-тренувальних зборах, що проводяться за кордоном. Підтвердними документами є рішення Мінмолодьспорту щодо включення до складу учасників спортивного заходу», — повідомляють у Кабміні.

Лента новостей