Офіційно. У новому навчальному році може бути запроваджена двозмінна система

04.07.2022 09:01
Категории: Новини

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в єфірі Єдиного телемарафону повідомив деякі подробиці про початок навчального року (1 вересня 2022 року).

Зокрема, очільник міністерства наголосив, що в умовах воєнного стану очну форму навчання у закладах освіти відновлять лише за умови наявності бомбосховищ.  

«Якщо в бомбосховищі, в укритті не вистачає місця на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендація щодо розділення освітнього процесу на декілька змін — дві зміни, наприклад.

Є рекомендація стосовно формування змішаного навчання, де деякі дисципліни будуть вивчатися онлайн, деякі дисципліни — офлайн, в тому числі застосовуючи змінність освітнього процесу», заявив Шкарлет.

Також мінстр розповів, що за потреби, крім очної форми можуть запровадити змішану або дистанційну (у разі небезпеки регіону). Якщо батьки мають сумнів щодо безпекової ситуації та не хочуть віддавати дитину на очне навчання, вони можуть обрати іншу форму: дистанційну, індивідуальний графік та екстернат.

«Кожний освітній заклад, який повернеться до очної форми навчання, матиме паспорт безпеки, де буде затверджений чіткий план евакуації з розрахунком добирання до бомбосховищ. Батьки та діти будуть всі поінформовані щодо умов навчання», — заявив Шкарлет.

Лента новостей