Офіційно. Лідера київського Динамо дискваліфіковано на три матчі за нецензурні й образливі вислови

30.03.2023 19:02
Категории: Новини

КДК Української асоціації футболу ухвалив рішення щодо відсторонення футболіста ФК Динамо» (Київ) Віталія Буяльського, футболістки ФК Верес (Рівне) Тетяни Тріль, а також поведінки офіційних осіб ФК Кривбас (Кривий Ріг) та ФК Шахтар (Донецьк). Про це повідомляє сайт УАФ.

Серед іншого, КДК на своєму засіданні вирішив:

— за вилучення після матчу 17-го туру чемпіонату УПЛ СК Дніпро-1 (Дніпро) — ФК Динамо (Київ), який відбувся 12 березня, — відсторонити футболіста ФК Динамо (Київ) Віталія Буяльського від участі у змаганнях на три матчі за нецензурні й образливі вислови.

Додамо, що ддин матч із Зорею Віталій вже пропустив. Він не допоможе киянам у поєдинках проти Львова та Миная.

— Враховуючи поведінку офіційних осіб ФК Кривбас (Кривий Ріг) та ФК Шахтар (Донецьк) після матчу 17-го туру чемпіонату УПЛ ФК Кривбас (Кривий Ріг) — ФК Шахтар (Донецьк), який відбувся 12 березня, — зобов’язати ФК Кривбас (Кривий Ріг) та ФК Шахтар (Донецьк) сплатити обов'язковий грошовий внесок у розмірі 10 тис. грн кожному;

— за вилучення під час матчу 10-го туру чемпіонату України серед жіночих клубів вищої ліги ФК Верес (Рівне) — ФК ЕМС-Поділля (Вінниця), який відбувся 22 березня, — відсторонити футболістку ФК Верес (Рівне) Тетяну Тріль від участі у змаганнях на три матчі за нецензурні вислови на адресу арбітра.

Лента новостей

Українські інтернет казино