Офіційне повідомлення від Президента України: Еліна Світоліна приєдналася до Андрія Шевченка

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
816
0 голосів
Офіційне повідомлення від Президента України: Еліна Світоліна приєдналася до Андрія Шевченка
шевченко-світоліна-min

Сайт Президента України Володимира Зеленського повідомляє, що відома українська тенісистка Еліна Світоліна стала другим офіційним амбасадором платформи UNITED24. Першим, нагадаємо, став відомий український футболіст й тренер Андрій Шевченко.

«Титулована українська тенісистка Еліна Світоліна стала другим амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, створення якої ініціював Президент України Володимир Зеленський, — йдеться у повідомленні. — Амбасадорку представили під час онлайн-зустрічі з Главою держави, віце-прем'єр-міністром — міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та координаторкою платформи Ярославою Гресь.

До відеоконференції також долучився перший амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко, разом з яким Еліна Світоліна продовжить об’єднувати світову спортивну спільноту довкола допомоги Україні.

З початком повномасштабної агресії Росії проти України Еліна Світоліна відмовилася виступати на будь-яких змаганнях проти спортсменок з Росії та Білорусі. Водночас вона стала гучним голосом України на світовій арені.

Наприкінці липня запланована благодійна гра першої ракетки світу Іги Швьонтек під патронатом Еліни Світоліної».

Довідка

United24 – це фандрейзингова платформа, завдання якої – стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. United24 збирає гроші на найголовніші потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога та відбудова України.

Кошти надходять на рахунки Нацбанку.

Станом на 4 червня через платформу було зібрано $ 51 330 630.