Официально. Португалия, Испания и Украина подают общую заявку на проведение чемпионата мира-2030: все подробности

05.10.2022 15:24
Категории: Новини Топ

Официальный сайт Украинской ассоциации футбола сообщил, что наша страна совместно с Португалией и Испанией подают заявку на проведение финальной части чемпионата мира 2030 года.

«5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Федераціі футболу Португалії Фернандо Гомеса, президента Королівської федерації футболу Іспанії Луїса Рубіалеса та президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, — йдеться у повідомленні УАФ. — Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030.

Обидві асоціації повідомили про своє прагнення УЄФА, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому дана ініціатива спрямовано на здійснення внеску у відновлення країни у період відбудови завдяки силі футболу.

Умови участі України у заявці будуть обговорені та визначені згодом.

Відтепер до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення чемпіонату світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть й представники української сторони.

Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть всім критеріям та дедлайнам подачі заявки до ФІФА.

В офіційному пресс-релізі також йдеться, що приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому дана ініціатива спрямована на здійснення внеску у відновлення країни у період відбудови завдяки силі футболу. Ласкаво просимо, Україно, до заявки на чемпіонат світу-2030!», — зауважує сайт УАФ.

Напомним, ранее сообщалась, что Украина может принять поединки одной группы на ЧМ-2030, а хозяев турнира Конгресс ФИФА назовет в 2024 году.

Лента новостей

Українські інтернет казино