Нудні нулі у групі С: Сербія та Хорватія покидають розіграш Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
255
1 голос
Джуд Беллінгем проти футболіста збірної Словенії. Фото: Google
У вівторок, 25 червня, відбулися матчі третього туру групового раунду Євро-2024 у квартеті C. Між собою зустрічалися Данія та Сербія, а також Англія та Словенія.
  • Збірна англії підійшла до третього утру з чотирма очками та у статусі лідера групи;
  • У Словенії та Данії було по два набрані бали. Однак, другими йшли словенці, у яких менше жовтих карток;
  • Сербська команда замикала турнірну таблицю після двох матчів.

Перший тайм матчу був чудовою ілюстрацією класичного сценарію, коли одні не хочуть, а інші не можуть. Протягом 45 хвилин каманди тричі пробили в отвір воріт (2:1 на користь команди Саутгейта). Найцікавшим епізодом ппершої половини гри був гол Бакайо Сака, який відмінили через положення поза грою. Проте, цей тайм чудово характеризує лице уболівальника «трьох левів».

Англійський фанат «у захваті» від матчу. Фото: Google

В паралельному поєдинку зустрілись дві фізичного розвинені команди. У першій половині матчу данці більше контролювали м'яч, але програвали боротьбу в останній третині поля. Тож - 0:0.

Цікавіше у цій грі стало після перерви, коли Драган Стойкович зняв гравців центру поля Гуделя та Самарджича, аби випустити центрфорвардів: Тадіча та Йовіча. Їх активності вистачило хвилин на 5. Далі усе повернулось у попереднє русло.

Черговий всплеск активності настав після 80 хвилини, оскільки збірна Сербії вилітала з турніру. У іншому матчі усе так і завершилось - 0:0. Данія та Сербія теж голів не забили.

Євро-2024. група С. Третій тур

Англія - Словенія - 0:0

Данія - Сербія - 0:0

Підсумкова таблиця групи С

Однак, змінилось розташування команд у турнірній таблиці. Данія та Словенія зрівнялись за кількісттю жовтих карток. Але данці вийшли з другого місця, бо мала вищий рейтинг перед початком чемпіонату.

Тепер англійці очікують на одну з третіх команд, данціі зустрінуться із німцями, а словенці - з кимось із переможців груп. Результати у цьому квартеті відправили додому збірну Хорватії, яка втратила математичні шанси бути однією з чотирьох команд, які посіли треті місця.