Новачок Дніпра-1 розповів про цілі команди, враження від України та успіхи у вивченні нашої мови

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
417
0 голосів
Новачок Дніпра-1 розповів про цілі команди, враження від України та успіхи у вивченні нашої мови
матарріті-min

Захисник Дніпра-1 Рональд Матарріта розповів про своє повернення у гру після травми та завдань команди в українській Прем'єр-лізі. 28-річний костариканець, нагадаємо, взяв участь у товариському матчі Дніпра-1 із Металістом (3:3) і став автором одного гола.

— Які відчуття, Рональде?

— Це дуже зворушливий та хвилюючий момент для мене. Я не грав повний матч з 27 березня минулого року. Почуття наразі чудові, адже ще й забити вдалося. Разом з тим, хочу привітати Пуріту, який пережив важкі часи через травму коліна і зараз також повернувся. Я дуже щасливий за нього. І вдячний усім за можливість знову відчути гру із середини.

— Твоя остання травма стала великим розчаруванням напередодні поновлення сезону. Які були тоді думки, та як ти подолав цю ситуацію?

— Так, це був дуже важкий момент для мене, адже втратив можливість допомогти команді у Лізі конференцій. Я прийшов сюди саме для цього — допомагати команді, грати та демонструвати усе, що вмію. Але в перші дні трапилися дві однакові невеличкі травми на обох ногах… Я хочу подякувати клубу, тренерам, персоналу за турботу та підтримку. Наразі я відчуваю себе готовим на сто відсотків та хочу показати це у грі. Звичайно, лише тренер буде вирішувати, чи гратиму я.

— З нетерпінням очікуєш тепер вже офіційних матчів?

— Ми маємо концентруватись на здобутті трьох очок у кожному матчі. Маємо налаштовуватись на максимум як на виїзді, так і вдома, аби досягти нашої мрії та стати чемпіонами.

— Як тобі Україна? Яке враження справляє Ужгород?

— О, чудово! Це спокійне місто, дещо схоже не те, де я мешкав в Америці. Тож, почуваюся тут, ніби дома. У команді дуже приємні люди – усі дружелюбні та готові допомогти. Деякі гравці намагаються говорити іспанською, а я, в свою чергу, вчу українську мову.