Нічия в Олександрії на користь конкурентів

461
Александрия-Минай

Господарі в матчі з Минаєм врятувалися, реалізувавши пенальті

Інтерес до протистояння підігрівало те, що нинішній керманич Миная Володимир Шаран раніше очолював Олександрію, під керівництвом якого вона досягла найбільших успіхів у своїй історії. Закарпатці не приховували, що приїхали на Кіровоградщину за очками, адже перебувають в зоні вильоту. Пригальмували останнім часом й підопічні Руслана Ротаня.

Відчувалося, що суперники добре вивчили одне одного і в першому таймі до гострих моментів справа практично не доходила. Хіба що на 25-й хвилині Гунічев, до речі, орендований в Олександрії опинився в вигідній позиції, проте схибив.

Після перерви господарі дещо активізувалися, але відзначитися вдалося гостям: після подачі кутового невгамовний Гунічев таки виправив приціл — 0:1. Олександрія врятувалася, реалізувавши пенальті призначене за фол проти Микитишина, хоча в компенсований час могла здобути вольову звитягу, проте Джевані влучив у поперечину. Нічийному підсумку, передусім, зраділи конкуренти «містян».