Не забили пенальті, але потім виправились: Рух впевнено переміг Зорю в матчі УПЛ

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
125
1 голос
Гравці Руху. Фото: Google
Другий матч недільної програми УПЛ було зіграно у Львові, де місцевий рух приймав луганську Зорю. Поєдинок закінчився на користь господарі поля.

Львів’яни могли виходити вперед уже на 14 хвилині, коли заробили пенальті. Однак, Остап Притула реалізувати «удар з точки» не зміг. Це не завадило господарям поля вийти уперед ще в першій половині гри, коли відзначився Ярослав Карабін – 1:0.

Стартові 45 хвилин гри так і закінчились, а уже на першій хвилині другого тайму стався символічний момент – вперше після чергового повернення у Зорю на полі з’явився Пилип Будківський. Він замінив Ігора Кирюханцева.

Проте, ні Будківський, ні хтось інший Зорі не допоміг. У Руха забили Ігор Рунич та Ігор Краснопір.

Відео голів доступне ТУТ

УПЛ. Четвертий тур

Рух – Зоря – 3:0

Голи: Карабін 16’, Рунич 49’, Краснопір 61’.

Нереалізований пенальті: Притула 14’

• Рух у наступному матчі прийматиме Інгулець. Поєдинок відбудеться 30 серпня о 18.00;
  • Зоря того ж дня гратиме виїзний матч проти Оболоні. Стартовий свисток прозвучить о 15.30.