Несмотря за зверства орков, украинцы стараются оставаться людьми: РНБО создал сайт для родственников пленных оккупантов

14.05.2022 09:01
Категории: Новости

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомив про запуск спеціального сайту Окупант, який в оперативному режимі надає інформацію про військовополонених збройних сил росії, які вторглися на територію України починаючи з 24 лютого.

«ЦПД інформує: сайт «Окупант» — це інформаційний ресурс Апарату РНБО України, який в оперативному режимі надає інформацію про військовополонених збройних сил РФ, які вторглися на територію України починаючи з 24 лютого 2022 року.

Порталом зможуть користуватися громадяни Росії, зокрема родини солдат або їх знайомі, для отримання інформації про стан та місце перебування полонених. За допомогою сервісів порталу родичі російських військовополонених матимуть змогу зв’язатися з представниками Міністерства оборони України.

Наголошуємо, що з російськими військовослужбовцями поводяться відповідно до Конвенції про поводження з військовополоненими (Женевська конвенція) — зокрема вони забезпечені харчуванням, одягом та лікуванням, утримуються у нормальних умовах», — йдеться у повідомленні ЦПД.

ССЫЛКА НА САЙТ

Лента новостей