«Немає талантів!» Наставники збірних Італії та Англії влаштували атракціон нечуваної жалості

Аватар Андрій Богачев Андрій Богачев
523
0 голосів
«Немає талантів!» Наставники збірних Італії та Англії влаштували атракціон нечуваної жалості
Роберто Манчини

Головні тренери збірних Італії та Англії перед очним поєдинком у відборі Євро-2024 поскаржилися на відсутність талантів у їхніх командах

Наставник збірної Англії Гарет Саутгейт на прес-конференції у Лондоні перед початком збору «трьох левів» поскаржився на зменшення кількості талантовитих гравців у Прем'єр-лізі національної першості.

«В АПЛ стає все менше доморощених гравців, а це означає, що в майбутньому мені, можливо, доведеться почати вибирати з Чемпіоншипа чи іншого дивізіону», – пожалівся Саутгейт.

Його розпач підхопив майбутній візаві англійця у найближчому матчі відбору Євро-2024, головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні: «Мені ще гірше, ніж Саутгейту! У нас три команди в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, але в них максимум сім-вісім італійців. Це реальність!

Раніше ми грали три-чотири години на вулицях, а потім ще ішли на тренування. Сьогодні такого вже не буває. Невипадково талановитих гравців знаходять у таких країнах, як Уругвай, Аргентина чи Бразилія, де люди все ще багато грають на вулицях».

Зазначимо, що бідолаха Гарет Саутгейт має збірну, загальна вартість гравців якої за підрахунками порталу Transfermarkt становить 1,1 млрд євро. А нещасний Роберто Манчіні зібрав виконавців на 605 млн євро.

Нагадаємо, поєдинок відбору Євро-2024 між Італією та Англією відбудеться 23 березня у Неаполі.

Захисник Шахтаря пролив світло на таємничу історію у збірній України