Неймовірний камбек. Україна переграла Боснію та Герцеговину

21.03.2024 23:58
Категории: Топ Новини

Підопічні Сергія Реброва у півфінальному матчі плей-офф кваліфікаційного раунду Євро-2024 вирвали перемогу у боснійців на 88-й хвилині

Фото УАФ

Півфінальний матч плей-офф кваліфікації Євро-2024 Боснія та Герцеговина — Україна мав визначити, хто із суперників продовжить боротьбу за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.

У старті збірної України та й взагалі у заявці на гру так і не виявилося Віктора Циганкова, який не зміг набрати оптимальні кондиції після пошкодження. Тим не менш, і без нього склад синьо-жовтих виглядав пристойно з огляду на те, які європейські команди представляли наші виконавці (Реал, Арсенал, Челсі, Жирона).

Втім, у першому таймі у підопічних Сергія Реброва, м'яко кажучи, не все виходило. Українці значно перевершували боснійців у м'ячі, проте небезпечних моментів нам створити не вдалося. Не набагато більше виходило й у господарів.

Фото УАФ

Другий тайм збірна України розпочала активніше, але, як і раніше, до небезпечних моментів справа не доходила. А ось у боснійців одна з атак завершилася взяттям воріт. На 57-й хвилині після подачі кутового, здавалося, що небезпека минула, але м'яч підхопив Дедич і прострілив у центр штрафного майданчика, а там Матвієнко намагаючись вибити м'яч, підкоригував його в сітку власних воріт.

Після пропущеного м'яча у синьо-жовтих, як і раніше, мало що виходило до 85-ї хвилини, коли Мудрик віддав класну передачу у фланг на Коноплю, який переадресував м'яч у центр штрафного майданчика, а там Яремчук в один дотик послав м'яч у сітку. 1:1. А через три хвилини Яремчук знову взяв участь у забитому м'ячі, віддавши гольову передачу на Довбика. 1:2.

Фото УАФ

Ця перемога дозволила збірній України продовжити боротьбу за потрапляння на чемпіонат Європи. У вирішальному матчі 26 березня на нас чекає збірна Ісландії…