Неймовірна кількість нагод, але інтрига до самого кінця: Нідерланди йдуть в 1/4 Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
309
1 голос
Гравці збірної Нідерландів. Фото: УЄФА
У вівторок, 2 липня, на полі мюнхенської «Альянц-Арени» зійшлись національні команди Румунії та Нідерландів. Путівку в чвертьфінал виборов фаворит протистояння.

Матч розпочався з розвідки та розбитої голови Яніса Хаджи, однак з часом пристрасті розгорілись. На 14 хвилині після зміщення з флангу в центр небезпечно пробивав Денніс Ман. Трохи не точно.

Але справжня небезпека розпочалась коли включилась збірна Нідерландів. Раз за разом моменти створювали Депай та Гакпо. На 20 хвилині саме останній увірвався у штрашний майданчик та вдало пробив у ближній кут – 1:0.

Гольовий удар Коді Гакпо. Фото: УЄФА

Нідерланди не відпускали до кінця тайму. Красномовною була статистика, коли на 30 хвилині у румунів було всього 45 точних пасів, а голанці мали їх більше 150. Попри це подвоїти перевагу до перерви послідовникам Кройфа не вдалось.

У другому таймі безліч моментів мали Гакпо, Депай, Дюмфріс і навіть ван Дейк. Але дотиснути Румунію вдалось лише на 83 хвилині, коли Мален відзначився з пасу Гакпо. Вже в компенсований час Мален довів рахунок до розгромного - 3:0

Відео голів доступно ТУТ

Євро-2024, 1/8 фіналу

Румунія – Нідерланди 0:3

Гол: Гакпо 20, Мален 83, 90+3.

Далі Нідерланди вирушать до Берліну. Там, 6 липня, команда Рональда Кумана зіграє з переможцем пари Австрія – Туреччина.