«Не знаю, він румун, тому…»: Степаненко відповів Рацу за критику після поразки від Румунії на Євро-2024

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
169
1 голос
«Не знаю, він румун, тому…»: Степаненко відповів Рацу за критику після поразки від Румунії на Євро-2024
Тарас Степаненко. Фото: УАФ
Хавбек національної збірної України Тарас Степаненко відреагував на слова свого колишнього одноклубника Развана Раца, який порадив йому завершувати з професійною кар'єрою.

Тарас Степаненко не ображається на Развана Раца, який після гри Румунія – Україна в одному з коментарів сказав, мовляв, українцю у свої 34 роки вже час йти на футбольну пенсію.

«Він мене набрав буквально через пару годин. Сказав, що його неправильно зрозуміли, що був неправильний переклад. Сказав: «Що якщо побачу, що пора закінчувати – наберу». Не знаю, він румун, тому… Ми пожартували, маю з ним гарні відносини.

Коли людині за 30 – всі починають казати, що вона стара у футболі. Воно береться звідкись з неба. Не слухаю, що кажуть, пишуть. У мене є своя голова, працюю. Щодня бігаємо з датчиками, які показують фізичний стан у грі, тренуванні.Там нікого не можеш обманути, – сказав Степаненко на пресконференції у Вісбадені.

Які шанси на вихід до 1/8 фіналу чемпіонату Європи має збірна України нині, до гри проти Бельгії, можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Вже відомо й ім’я головного арбітра, який буде працювати на матчі між командами Сергія Реброва та Доменіко Тедеско.

Календар групи Е на Євро-2024 та де дивитися матчі квартету в Україні

3-й тур

  • 26 червня, 19:00. Бельгія - Україна. Трансляція: MEGOGO / Суспільне
  • 26 червня, 19:00. Словаччина - Румунія. Трансляція: MEGOGO