Не Алієв: вихованець Динамо розповів, хто з футболістів УПЛ мав сильніший удар

42
1 голос
Олександр Алієв. Фото: Google
Сьогодні Олександр Алієв сприймається як військовий, але кілька років тому в вболівальників він асоціювався з шаленим ударом. Натомість, колишній одноклубник розповів, у кого «гармата» була потужнішою.

Колишній вихованець Динамо, оборонець Севастополя, Десни та ряду клубів Олександр Стеценко дав ексклюзивне інтерв’ю сайту «Український футбол», де пригадав здібності Алієва:

«Пам’ятаю, я ще в академії був, ми тренувалися, а на сусідньому полі грав дубль. Чуємо диктора: «Матч почався». Через якийсь час люди починають аплодувати й доноситься: «Гол забив Олександр Алієв». П’ять хвилин проходить – знову оплески й від диктора: «Гол забив Олександр Алієв». І так разів п’ять за матч…

Поїхали ми дублем на матч з Ворсклою. 0:1 програємо – Саня зрівнює. 1:2 програємо – Саня знову зрівнює. Остання хвилина – Алієв обігрує пів команди та віддає пас на Саню Ситника, який забиває у порожні ворота».

Проте, за словами Стеценка, в Алієва був не найсильніший удар серед футболістів тодішнього українського чемпіонату:

«В Алієва був однозначно найсильніший удар в Динамо, а ось взагалі найсильніший, який я бачив у своєму житті, був у Жажі Коелью в Металісті. Не в образу Сані, але в Жажі удар сильніший».

• Олександр Алієв грав за Динамо у період з 2002 по 2013 роки: 132 поєдинки, 30 голів, 27 результативних передач;
  • У біло-синій футболці колишній він чотири рази ставав чемпіоном України і стільки ж разів володарем національного Кубка та тричі Суперкубка України.