«Навіть з Молдовою зганьбився»: Леоненко видав вогняний спіч про збірну та одного з її лідерів

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
906
1 голос
«Навіть з Молдовою зганьбився»: Леоненко видав вогняний спіч про збірну та одного з її лідерів
Віктор Леоненко. Фото: Google
Напередодні старту синьо-жовтих у європейській першості своїми очікуваннями поділився й колишній її гравець та нападник Динамо Віктор Леоненко. Однак, налаштований не надто оптимістично.

Тричі кращий футболіст року в Україні вважає, що команда Реброва навряд чи дійде до півфіналу аби чверть фіналу. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-express.ua:

«Таке кажуть не від великого розуму. Щоб вважатися найсильнішою командою, треба щось виграти. Коли роблять такі заяви, то виходить, що Шева і Ребров слабаки. А кращої зв'язки в нападі в нашої збірної ніколи не було! Туди ж можна додати Лужного і Шовковського. Як тоді сьогоднішня збірна може бути найсильнішою? Яремчук у запасі сидить».

Також екс-форвард Динамо не задоволений виступом Михайла Мудрика в заключному спарингу перед Євро:

«Мудрика постійно критикують. Та він і з Молдовою примудрився зганьбитися – скільки браку зробив! Я йому вже навіть нове прізвисько придумав. Раніше я його називав «Мішка 70», а зараз він у мене «регбіст». Дивишся на нього, а йому весь час поля мало, і він постійно за ворота забігає, як регбісти в падінні».

Календар матчів збірної України на Євро-2024

  • 17 червня. Румунія – Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16:00.
  • 21 червня. Словаччина – Україна. «Дюссельдорф-Арена». Дюссельдорф. 16:00.
  • 26 червня. Україна – Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00.