Наставник збірної Румунії U-21: «Дуже боляче, однак, це футбол»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
617
Эмил Сандой

Головний тренер збірної Румунії U-21 Еміл Сендой прокоментував вчорашній поєдинок Євро-2023 (U-21) з Україною

Молодіжна збірна України вчора у Бухаресті переграла команду Румунії (1:0) і вийшла у чвертьфінал Євро-2023 (U-21). Своїми враженнями від гри поділився наставник румунської молодіжки Еміл Сендой.

«На перших хвилинах у нас було дві-три можливості забити, тоді хід матчу був би інший. Вибачте, тпере, у нас немає шансів на вихід з групи.

Україна переважала нас, у неї було більше явних моментів, але й у нас були шанси у ключові хвилини гри. Таким був удар Октавіана Попеску перед відкриттям рахунку.

Дуже боляче, однак, це футбол. Тепер ми розуміємо, що означає цей рівень конкуренції. Не провівши відбірну кампанію, ми не були готові», – сказав Сендой.

УЄФА вигадав нестандартну ситуацію, в якій може опинитися збірна України: подробиці