Наставник збірної Франції U-21: «Я повинен привітати Україну, ми ж надзвичайно розчаровані»

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
808
Сильвен Риполь

Головний тренер молодіжної збірної Франції Сільвен Ріполь прокоментував поразку своєї команди у матчі проти України на Євро-2023 (U-21)

Збірна України U-21 у вчорашньому чвертьфіналі Євро-2023 в Клуж-Напоці здолала команду Франції (3:1) і вийшла у півфінал. Своми враженнями від протистояння поділився наставник французів Сільвен Ріполь.

«Це величезне розчарування, ми хотіли піти набагато далі. Ми зустрілися з дуже хорошою збірною України. Я повинен привітати їх, ми ж надзвичайно розчаровані.

Ми провели багатообіцяючий перший тайм, але після голу «у роздягальню» не знали, як вивести їх з рівноваги і не змогли повернутися на початковий рівень», – сказав Сільвен Ріполь.

В київському Динамо розповіли, де команда планує проводити домашні матчі Ліги конференцій