«Нарешті трохи прорвало»: герой чвертьфіналу ЧС з футзалу Абакшин – про хет-трик у ворота Венесуели

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
49
1 голос
Даниїл Абакшин. Фото: АФУ
Збірна україни з футзалу обіграла Венесуелу (9:4) у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу, який цими днями проходить в Узбекистані. Після гри слово взяв автор хет-трику у ворота суперників Даниїл Абакшин.

Героя чвертьфінального матчу цитує Суспільне:

«Радий тут знаходитися. Дякую всім уболівальникам, це просто топ. Ми у четвірці. Хет-трик у чвертьфіналі ЧС? Нарешті трохи прорвало. Але це заслуга команди. Скільки віддали, скільки ще не забив», - сказав Абакшин.

Відео голів матчу доступне ТУТ

• Востанє в чвертьфіналі чемпіонату світу збірна України була в 2012 році. Тоді синьо-жовта команда поступилась Колумбії (1:3);
  • Нашим найкращим результатом на світових першостях є четверте місце у 1996 році;
  • У півфіналі підопічні Олександра Косенка зіграють проти збірної Бразилії. Цей поєдинок відбудеться 2 жовтня у Ташкенті (18.00);
  • Гру збірної України прокоментував головний тренер національної команди Олександр Косенко;
  • Додамо, що чинні чемпіони світу португальці точно складусть свої повноваження після завершення турніру. Ця команда вилетіла в 1/8 поступившись Казахстану (1:2).