«Найшвидший футболіст групи атаки»: коментатор став на захист Мудрика після другої гри на Євро-2024

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
241
1 голос
«Найшвидший футболіст групи атаки»: коментатор став на захист Мудрика після другої гри на Євро-2024
Віктор Вацко. Фото: Google
У п’ятницю, 21 червня, збірна України у дуже важкому матчі взяла гору над командою Словаччини (2:1). Пропри перемогу, вболівальники залишились задоволені діями не усіх українців.

Після матчу, у ефірі авторської програми на YouTube, відомий коментатор Віктор Вацко відповідав на запитання глядачів. Один із них вважав, що «Мудрика не видно». Однак журналіст мав власну думку та вважає вінгера Челсі важливим виконавцем для національної команди: 

«Мудрик – це, напевно, найбільш контраверсійний гравець збірної України. Дивіться у чому колізія для Реброва. Мудрик найшвидший футболіст групи атаки у всій заявці збірної. Так, Циганков ще дуже швидкий, але він поки по грою».

Також, на прикладі гри проти словаків у другому турі Євро-2024, Вацко пояснив у чому важливість Мудрика для команди Реброва: 

«Маючи у своєму складі футболіста з такою швидкістю, ну погодьтесь, було би не розумно цю швидкість не використовувати. По шоду матчу зі Словаччиною я відзначив 8 хороших атак збірної України. І у шести з них безпосередню участь брав Мудрик. Як не крути, а на атаку Міша дуже хороший футболіст. Інша справа, що бракує довершеності у цій гостроті».

Календар матчів групи Е на Євро-2024

26 червня. 19:00. Україна – Бельгія

26 червня. 19:00. Словаччина – Румунія