Награли на два вилучення! Металіст 1925 та Рух зчепилися в чемпіонаті України

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
766
Металлист 1925 - Рух

Металіст 1925 та Рух у неповних складах розписали нульову нічию

В поєдинку 24-го туру чемпіонату України харківський Металіст 1925 на стадіоні імені Баннікова у Києві приймав львівський Рух. Номінальні господарі вже на 6-й хвилині залишилися вдесятьох. За фол останньої надії було вилучено Євгена Ткачука.

Це наклало свій відбиток на весь матч. Харків''яни пішли у глуху оборону, не завдавши жодного удару по воротах суперника за весь ігровий час. Втім, свої ворота їм убезпечити вдалося.

Тим більше, що на 87-й хвилині склади урівнялися – друге попередження отримав Віталій Холод.

В результаті 0:0 і Металіст 1925 з 27 очками посідає 9-те місце в турнірній таблиці, а Рух із 21-м пунктом знаходиться на 14-й позиції.