На що Олександр Зінченко награв у матчі Ліги чемпіонів проти Баварії: подробиці від світових монстрів

10.04.2024 19:03

Провідні статистичні футбольні портали дали свою оцінку діям гравця збірної України Олександра Зінченка у вчорашньому першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів.

На відміну від балів Андрія Луніна з Реалу, Зінченко, що з’явився на полі одразу по перерві лондонської битви його Арсеналу проти Баварії (2:2), отримав, м’яко кажучи, більш позитивну картину.

WhoScored виставив нашому універсалу 6,5 бали, а SofaScore — 6,8. В обох випадках це є середнім балом серед усіх гравців Канонірів.

За 45 з гаком хвилин Олександр встиг 52 рази доторкнутися до м’яча, віддати 35-ть з 39-ти точних передач (влучність — 90%), три рази відібрати м’яч та заробити один фол.

Цікаво, що емоційна британська преса описала внесок Зінченка дещо іншими барвами.