На піку форми! Віктор Циганков знову дав жару в Іспанії (відео)

27.02.2024 09:01

Український вінгер Віктор Циганков відзначився забитим м'ячем у чемпіонаті Іспанії

Жирона Віктора Циганкова і Артема Довбика у заключному поєдинку 26-го туру чемпіонату Іспанії приймала Райо Вальєкано. Обидва українці потрапили до стартового складу господарів, причому Довбик відіграв 73 хвилини, а Циганков – 89-ть.

Після «сухого» першого тайму на 52-й хвилині Віктор Циганков замкнув флангову передачу Гутьєрреса і вивів Жирону уперед. Це був вже шостий гол українського вінгера в нинішній Ла Лізі.

Ще за п'ять хвилин міг відзначитися і Довбик, якому просто чудово асистував той же Циганков. Однак Артем з близької відстані пробив вище поперечини.

В підсумку, Жирона дотиснула суперника, завдяки дублю Савіо – 3:0. Відзначимо, що з 76-ї хвилини каталонці грали у чисельній більшості через вилучення Чаваррії.

Таким чином, Жирона набрала 59 очок і повернулася на друге місце, відстаючи від Реала на шість пунктів.